Aktualizovali jsme naše otevřené pracovní pozice. Přidej se k nám!

Nabízíme rozmanité překážky, u kterých se při tréninku nebudete nudit a jistě je oceníte. Díky možnosti jejich libovolného rozmístění je možné trénovat různé rány. 

PVC dekorace na golf

Přirozený vzhled a funkčnost překážek je zajištěna velmi odolným PVC jehličím určeným pro venkovní použití.

PVC dekorace na golf

Základem překážek je duralová kostra, která vyniká pevností, nízkou hmotností a prakticky neomezenou životností bez nutnosti ochranných nátěrů.

PVC dekorace na golf

Náš výplet z PVC jehličí zajistí, že při nechtěném topnutí míčku do překážky nehrozí jeho odraz, a tím není ohrožena bezpečnost hráčů.

PVC dekorace na golf

Jako cíl můžete používat i terče s duralovou konstrukcí. Vyrábíme je v různých velikostech a dělení. Základnu terče tvoří 3 teleskopicky posuvné nohy, které zajišťují pohodlné měnění náklonu terče a stabilitu.

PVC dekorace na golf

Plochá konstrukce výrobků neklade přílišné nároky na skladovací prostor.

Na míru vyrobíme jakékoliv atypické zkušební odpaliště.

PVC záchytná síť na golf

V naší databázi máme více než 1200 tvarů stromů a keřů. Velikost přizpůsobíme dispozicím Vašich cvičných prostor.

S výrobou umělého jehličí máme dlouholeté zkušenosti. Jeho životnost je velmi vysoká. Vzhledově se snažíme imitovat povrch živého stromu či keře. Kvalitu výrobku zaručí odborný personál. 

Tréninkové golfové překážky jsou chráněny patentem. Zákaz kopírování.

Výroba probíhá dle norem ISO 9001 a 14001. Duralové konstrukce a umělé jehličí vyrábíme od roku 1992.

Pokud Vás naše ve světě nevídaná nabídka zaujala, pak je to pro nás tím nejvyšším oceněním.Zdarma a nezávazně Vám zpracujeme grafické návrhy překážek k Vašemu cvičnému greenu. Součástí návrhů bude cenová kalkulace.V případě objednávky se automaticky stáváte i jediným majitelem daného designu. Na přání je možné umístit do překážek reklamu.